Ana sayfa Instagram Teknik Destek Instagram Beğeni Arttırma

Instagram Beğeni Arttırma

Instagram kullanıcılarının yapmış oldukları paylaşımlar, diğer kullanıcılar tarafından beğenilebilir. Yapılan paylaşımlara gelen beğenilerin sayısının fazla olması, söz konusu hesabın popüler olmasında son derece etkilidir. Bundan dolayı kullanıcıların neredeyse tamamı, beğeni sayısını artırmak için çabalar. Instagram beğeni arttırma için kullanılan bir takım teknikler vardır. Söz konusu teknikler dikkatli bir şekilde uygulandığında, kullanıcılar beğenilerin kısa sürede arttığını görecektir. Bu tekniklerden öne çıkanlar ve bunlarla ilgili açıklamalar aşağıda yer almaktadır.

Kaliteli Paylaşımlar

İnsanlar, sadece beğendikleri ve kaliteli olan paylaşımları beğenmeyi tercih eder. Bundan dolayı öncelikle yapılan paylaşımların kesinlikle kaliteli ve özgün olması gerekir. Aksi durumda doğal yoldan beğeni gelmesi söz konusu olmayacaktır. Paylaşımlarda kullanılacak resim, video ve metinlerin özgün olması, dikkat çekmesi ve etkileyici özelliğe sahip olması, beğeni gelmesi için temel şartlardandır.

Takipçi Sayısının Fazla Olması

Takipçi sayısının fazla olması ile beğeni arasında bir ilişki yok gibi gözükür, fakat bu iki husus birbiri ile direkt olarak ilişkilidir. Öncelikle takipçi sayısının fazla olması, paylaşımların daha fazla insan tarafından görülmesi anlamına gelir. Bu ise beğeni sayısını direkt olarak etkileyecektir. Örnek vermek gerekirse aynı paylaşımların 100 ve 100.000 takipçisi bulunan iki farklı hesaptan yapıldığını varsayalım. İlk hesaptan yapılan paylaşım en fazla 100+ kişi tarafından görülecek ve bunların da %10 paylaşımı beğenirse, beğeni sayısı 10+ olacaktır. İkinci hesaptan yapılan paylaşımı gören kişi sayısı 100.000+ olacak ve bunların %10’u paylaşımı beğendiğinde beğeni sayısı 1.000+ olacaktır. Buradan da anlaşılacağı gibi takipçi sayısının önemi çok fazladır.

Beğeni Satın Almak

Beğeni sayısının fazla olmasını isteyen kullanıcılar için verilen farklı hizmetler vardır. Bu hizmetlerden yararlanılarak beğeni sayısı artırılabilir. Fakat söz konusu hizmetlerde genellikle bot hesaplar kullanıldığından istenen etkinin oluşmama ihtimali olduğunun unutulmaması gerekir.

Instagram Paylaşımlarını Farklı Platformlarda Paylaşmak

Instagram beğeni arttırma için yapılan paylaşımların farklı sosyal medya hesaplarından paylaşılması, daha fazla insanın bu paylaşımları görmesine neden olur. Bu durum ise paylaşıma gelecek olan beğenilerin sayısını artıracak ve kişiler için büyük bir avantaj oluşturacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here