Ana sayfa Instagram Teknik Destek Instagram Sayfa Nasıl Açılır?

Instagram Sayfa Nasıl Açılır?

Instagram kişisel hesabınız var ve bunun dışında yeni bir sayfa mı açmak istiyorsunuz? Açacağınız yeni sayfa üzerinden farklı bir konuda paylaşımlar yapabilir, sayfanızı butik mağazaya dönüştürerek satış yapabilir ya da sayfayı daha farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. Bunun için instagram sayfa nasıl açılır sorusunun cevabını bilmeniz gerekir.

Öncelikle mevcut kişisel hesabınızı bir sayfaya dönüştürmek mümkün değildir. Daha önce yapmış olduğunu paylaşımlar, yorumlar, attığını beğeniler vb. nedenlerden dolayı yeni bir instagram hesabı açmanız gerekir. Instagram sayfa açmak ile hesap açmak arasında herhangi bir fark yoktur ve her iki işlem de aynıdır. Açacağınız sayfayı daha sonra kişisel hesabınıza bağlayabilir ve hesaplar arasında geçiş yapabilirsiniz. Yani her seferinde kullanıcı adı ve şifre girmenize gerek yoktur. Instagram sayfa nasıl açılır sorusunun cevabı için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir:

  • Instagram uygulamasını indirin veya instagram web sitesine giriş yapın.
  • Buradan kayıt olma işlemine başlayın.
  • Telefon numarası veya e-mail, kullanıcı adı ve şifre belirleyin ve işlemi tamamlayın.

Yukarıdaki adımlar incelendiğinde bunların normal bir hesap açımından farksız olduğu görülecektir. Bu noktadan sonra ise ilk olarak sayfanın gizliliğini kaldırmanız ve herkese açık yapmanız gerekir. Bu husus son derece önemlidir. Çünkü sayfanızdaki paylaşımları herkes görmelidir. Böylece paylaşımlarınız daha fazla kişiye ulaşacak, beğenileriniz artacak ve takipçi sayınızda belirgin bir yükselme meydana gelecektir. Bahse konu husus son derece önemlidir.

Instagram Sayfasının Yararları

Instagram, çok yüksek kullanıcı etkileşiminin olduğu bir sosyal medya platformudur. 1 milyardan fazla kullanıcının zaman geçirdiği mobil uygulamanın ciddi bir potansiyeli vardır ve söz konusu potansiyel sebebiyle insanlar burada ticaretten tanıtıma varıncaya kadar farklı işlemler yapar.

Oluşturacağınız sayfa ile siz de instagram’ın sahip olduğu bu potansiyelden yararlanabilir ve buradan ciddi paralar kazanabilirsiniz. Ya da reklam yapma konusunda beklentilerinizi karşılar ve bununla ilgili güzel geri dönüşler alabilirsiniz. Oluşturacağınız sayfayı Facebook ile bağlarsanız istatistikleri görebilir ve instagram üzerinden reklam verebilirsiniz. Bütün bunların sağlayacağı avantajlar ile hedeflerinize daha kısa sürede ulaşmanız mümkün olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here